ZDROWE ODŻYWIANIE W KLASACH 4

• 2017-04-12 09:27:34

W trakcie roku szkolnego na lekcjach przyrody  uczniowie samodzielnie przygotowują różnego rodzaju sałatki i kanapki. W ten sposób uczą się zasad zdrowego odżywiania.

ZDROWE ODŻYWIANIE W KLASACH 4

Klasa 4 b już po raz kolejny, przy  pomocy Aleksandry Kalkowskiej i Beaty Nastały, przygotowała zdrowe  jedzenie w postaci sałatek. Celem takich lekcji jest wzbogacanie wiedzy uczniów o zdrowiu człowieka i właściwym odżywianiu, zapoznanie z zasadami zdrowego odżywiania,  kształtowanie nawyków zdrowego odżywiania oraz uświadamianie znaczenia witamin dla zdrowia człowieka. Uczniowie samodzielnie przygotowując sałatki i kanapki uczą się zachowania higieny pracy.